Guncel Cafe
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ARADIGINIZ HERŞEY BURADA

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Sagopa Kajmer K.İ.T.S 2008 Albümü

YazarMesaj
By Memo
Admin
By Memo

Erkek
İş/Hobiler : Webmaster/Site açmak ve yönetmek
Lakap : SiberKing
Rep : 0

Sizin Bölümünüz
Takım: Beşiktaş

Sagopa Kajmer K.İ.T.S 2008 Albümü Empty
MesajKonu: Sagopa Kajmer K.İ.T.S 2008 Albümü   Sagopa Kajmer K.İ.T.S 2008 Albümü EmptyPerş. Haz. 12, 2008 9:38 pm

Sagopa Kajmer’in yeni albümü K.İ.T.S (Kötü İnsanları Tanıma Senesi) albümünü sizlerle paylaşmakdan onur duyuyorum... Gerçekdende iyi bir albüm olmuş tüm sago severlere buradan tanıtma olanağı sonuyoruz... Arkadaşlar Beğendiğiniz Bir Şarkısı Olursa Forumlardaki Bölümüne Yazabilirsiniz...

Benim en çok beğendiğim Ben Hüsrana Komşuyum Adı mp3′ünü indirmek için buraya tıklayıp ve farklı kaydet diyebilirsiniz..

Sagopa Kajmer’in K.İ.T.S albümü için yapmış olduğı açıklama:
selam

Kötü İnsanları Tanıma senesi adlıalbüm nihayet tamamlandı. Şimdi rutin işlemlerin zamanı. Biz buişlemleri hallederken sizlerde televizyonda yeni video klibi seyredecekve onunla şimdilik gönlünüzü rahatlatacaksınız. Sizlere album bittiktensonraki görüşlerimi yazmak isterim.

Öncelikle benden yeni bir stil beklemeyin. Ben her zamanki adamım, her zamanki müzik, her zamanki lirikalite ve her zamanki durgunluk. Albüm bana her zamanki hissi veriyor. Amerikayı yeniden keşfedeceğime keşfettiklerimi geliştiriyorum. Benim müziğim sıradanlıktan ibaret. Şarkılarımın içindekiler hiç de sıradan değil.Böylelikle hoş bir denge kuruyorum. Seven daima sever sevmeyenyaklaşmasın diyelim.

Albüm bana soracak olursanız güzel bir albüm, içimesinmiş bir albüm. Müzikal açıdan her zamanki tarz var, lirikal açıdançok karışık. Herbiri kendi arasında anlam taşıyan dizelerden oluşuyor.Bu sefer yazdıklarımı anlamanız daha da zor. Yalnız anladıkça çokseveceksiniz. Yabancı kelimelerden gayet uzak kalındı.arada birkarşınıza çıkacak olsa da bu çeşni sizin tadınızı bozmayacak emin olun.Albümün içinde ona buna sataşma, diss vs gibi saldırgan şeyler yok.Fakat cümleleri analiz ederken şurda şuna burda buna gibi birçokyakıştırmalar olabilir. Ben yine de baştan söyleyeyim albümde sataşmadalaşma yok. Bazı insanlar akıllarında kurdukları senaryoları hayatageçirme pahasına öyle adice hikayeler yazıp ona buna dağıtıyorlar ki,kimileri de bu gibi şeylere inanıyorlar. Çok yazık oluyor gerçekten.Fitneci kaynıyor bu kazan, olma her yeme takılan sazan diyorum.

nihayetinde albüm gibi bir albüm. beni sevenler daha da sevecek sevmeyenler daha da sevmeyecek

10.yılımı kutlayanlara çok teşekkür ederim. Yılbaşıgünü benim 10.yılımdı. Uzun bir zaman sayılmasa da hatrı sayılır bir 10yıl. Bu 10 yılın hatrına bugune kadar yaptığım en hoş şarkıları bir cdde toplayacağım. Diğer mc lerle söylediğim feat şarkıları solo olarak2.bölümleriyle yeniden düzenleyeceğim. Böylelikle solopa kajmer olaraknefis bir albümle 10 seneyi yâd edeceğiz. Ne mutlu.

hepinizi çok seviyorum.daha uzun bir yazı yazacağım elbet, amma şimdilik bu azla yetinin, bu gazla bekleyin

k.i.t.s albümünün sahibi

sevgilerimle…

Albümdeki şarkı listesi:

1 İntro
2 Ben Hüsrana Komşuyum
3 Bir Kulaç Daha Atsam Karadayım
4 Düşersem yanarım
5 İki Tanık
6 Gölge Haramileri
7 Bir Çıkar Yolum Yok
8 Sahibinin Sesi
9 Beyaban
10 Sonumuz Yakın Mesafe
11 Gördüklerime İnanmam Gerek
12 Vesselam
13 Tek başınalığın Yolcusu
14 Yakın ve Uzak
15 Düşenin Dostu Olmaz
16 Dessas
17 Kötü İnsanları Tanıma Senesi

Bu şarkıların hepsini online olarak http://www.turkrapci.com/ adresinden Sagopa Kajmer<K.İ.T.S 2008 bölümünden dinleyebilirsiniz :afro:
http://guncelcafe.yetkinforum.com

Sagopa Kajmer K.İ.T.S 2008 Albümü
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» SAGOPA KAJMER FUN CLUB